Hakkımızda

 

2006 yılında Rana Mutlu ve Resa Mutlu tarafından uzun yıllara dayanan  tasarım, üretim, ihracat, toptan ve perakende mağazacılık alanındaki tecrübelerini bir araya getirerek  kurdukları RRM Markası, İstanbul’un Göztepe Bağdat Caddesinde açılan ilk mağazalarında geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin karşısına çıktı. O zamandan beri Türkiye ve dünya  çapında en prestijli ve tercih edilen  deri dış giyim markalarından biri haline geldi.

 

Deri giyimin modanın ayrılmaz bir unsuru olduğu inancı etrafında oluşturulan RRM dünya çapında bilinen en önemli ve büyük markalara kendi fabrikasında ayakkabı ,deri giyim, kürk, çanta ve aksesuar üretimi yaptı .

 

Markamız kuruluşundan bu yana, yenilikçilik ve olağanüstü kaliteye olan sarsılmaz bir taahhüt ile RRM’nin  temel taşlarını oluşturmuştur. Her koleksiyon  deriden, yenilikçi, püriten lüks detaylı ve özel kesimlerle yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. RRM, kadınlar için özel tasarım deri koleksiyonlarının yanı sıra erkekler içinde özel tasarlanmış deri ürünleri ve aksesuarlarıyla dünya çapında fark edilmiştir.

 

Moda tekstil ve tasarım mezunu olan Rana Mutlu’nun kişiye özel tasarımları ile  tam bir yaşam tarzı markasına evrimini ilerleterek tanıtmıştır.

 

RRM Markası olarak 1. sınıf el işçiliği ve kaliteli malzeme ile üretim konusundaki titizliğimiz , ihracatta gösterdiğimiz başarımızı perçinleyerek, son tüketici ihtiyaçlarını ve beklentilerini de mağaza ve internet müşterileriyle birlikte deneyimleyen bir marka yaratmayı başardığımıza inanıyoruz.

 

Tasarımdaki özenimiz ve kaliteli Deri ürünlerimizi zamanımızın tarzını yaşattığı için kendimizle gurur duyuyoruz. Orijinal kaliteye olan bağlılığımızı kaybetmeden, daha iyi stiller ve değerler yaratmaya ve siz seçkin müşterilerimize hizmet etmeye aynı inançla devam edeceğiz.

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR