İade ve Değişim Bilgileri

Web sitemizden satın aldığınız ürün ya da ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. 


İade ve Değişim Şartları

·         Ürün ya da ürünlerin iade/değişim sürecinin başlayabilmesi için, faturanın arka kısmında yer alan iade/değişim formu eksiksiz doldurulmalıdır.

·         İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürün ya da ürünler, eksiksiz doldurduğunuz iade/değişim formu ile birlikte gönderilmelidir.

·         İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünün kullanılmamış, ürün ve ürün ambalajının hasar görmemiş olması, ambalaj içinden çıkan tüm aparatların (poşet, iğne, bilgi kartı, etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmesi gerekmektedir.

·         Kampanyadan faydalanarak oluşturulan siparişlerde, iade ücretleri sistem tarafından kesintiye uğrayabilir.

·         Değişim hakkı bir kere ile sınırlıdır.

·         Kargo ücreti iade edilmez.

 

Yukarıdaki şartlara uymayan ürün/ürünlerin değişim veya iadesi kabul edilmeyecektir.

İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo ile gönderim sağlayınız,iade ve değişim kargo ücreti ürün iadesinde müşteriye aittir değişim yapılacak yeni ürünün kargo ücreti ise tedarikçiye aittir.

Web sitemizden alınan ürünlerin iadesi ya da değişimi fabrikamızdan yapılabilir.

Değişimler stoklarımız dahilinde gerçekleşmektedir. Değişim işlemini yalnızca 1 defa gerçekleştirebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda ürünü iade edebilir ve başka ürün için yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

İade veya değişim işleminiz sonuçlandığında size e-mail ile detaylı bilgi verilecektir.


Ürün İade ve Değişim Adresi
RRM DERİ VE GIDAA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Kazlıçeşme Mah.Beşkardeşler 2 Sok. No:3/1 Zeytinburnu / İSTANBUL

Telefon: 0 212 679 50 45

e-mail: [email protected]


İade İşlemlerinde Ücret Geri Ödemeleri
İade etmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan ve iadeniz onaylandıktan sonra alışveriş tutarınız kredi kartınıza ya da hesabınıza 1-5 iş günü içerisinde iade edilir. İade tutarının hesabınıza yansıması bankaya göre değişiklik göstermektedir. RRM DERİ VE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. müdahale etme hakkı yoktur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR