%100 Güvendesiniz

 

rrm.com.tr'de alışveriş yaparken, 128 bit SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde %100 güvendesiniz. Sadece size ait ve size özel olan kişisel bilgileriniz, cinsiyetiniz, yaşınız, kredi kart bilgileriniz ve e-posta adresleriniz hiç kimse ile paylaşılmamaktadır.

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

 

Kredi Kartımı Güvenle Kullanabilir miyim?

 

rrm.com.tr'de alışveriş yaparken, bilinen en güvenli hizmetleri ve dünyanın en iyi korunan sunucuları üzerinden hizmet alırsınız. İşte bu nedenle, %100 güvendesiniz.

Kredi Kartınız ile alışveriş yaparken, tarayıcınızın sağ alt köşesinde bir anahtar simgesi göreceksiniz. Bu simge sayesinde, tarayıcı üzerinden göndereceğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görülmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Size ait olan kişisel bilgilerinizi kimse ile paylaşmıyoruz. Bu bilgiler, sizi tanımamız ve size yapacağımız duyuru ve size özel kampanya haberleri için bizler tarafından korunan ve üçüncü kişilere vermediğimiz bilgilerdir.

%100 güvenli alışveriş yaparken verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz ve şifreleriniz, rrm.com.tr tarafından saklanmamaktadır. İşte bu nedenle, her alışverişinizde yeniden kredi kartı numaranızı giriyor ve güvenle alışveriş yapabiliyorsunuz.

 

128 bit SSL Güvenlik Sertifikası nedir? Neden Buna İhtiyaç Vardır?

 

rrm.com.tr'den alışveriş yaparken, güvende olmanız için, çok yoğun güvenlik prosedürü ve testinden geçtik. Bu sertifika, tüm bu adımları geçtiğimizi ve sizin de alışveriş yaparken %100 güvende olduğunuzun sembolüdür. Bu sembolü gördüğünüz her ekran, içinizin rahat edebileceği bir alışveriş ortamında olduğunuzu size bildirmektedir.

 

rrm.com.tr ve Ziyaretçiler Arasındaki Bilgi/Haberleşme Güvenliği

rrm.com.tr sipariş bölümlerinde site ile ziyaretçi arasındaki olan tüm haberleşmeler 128 bit SSL güvenlik standartında gerçekleşmektedir.

Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara ulaştığınızda internet tarayıcınızın sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır. Sitemizde bu koruma tekniği uluslararası güvenlik firması AlphaSLL tarafından sağlanmaktadır.

rrm.com.tr ve Banka Arasındaki Haberleşme Güvenliği

Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. rrm.com.tr'de bu güvence ile sizlere hizmetini sunar.

Kredi kartı bilgilerinin rrm.com.tr'den bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum kalitede güvenlik ile gerçekleşmektedir.

Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak rrm.com.tr'da kullanılmaktadır.

 

rrm.com.tr ve Ziyaretçiler arasındaki Bilgi Tedariği


rrm.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. rrm.com.tr toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece rrm.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.


rrm.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR